Η εξαιρετική δουλειά της Sports Exelixis αποδίδει καρπούς – Επιλέχθηκαν 5  ποδοσφαιριστές στη Μπενφίκα – Ακολουθεί η Κιέβο Βερόνα [PHOTOS+VIDEOS] -  Football Academies
Η εξαιρετική δουλειά της Sports Exelixis αποδίδει καρπούς – Επιλέχθηκαν 5 ποδοσφαιριστές στη Μπενφίκα – Ακολουθεί η Κιέβο Βερόνα [PHOTOS+VIDEOS] - Football Academies

Εξαιρετικό ποδόσφαιρο από τον Καραϊσκάκη, 3-0 την Κέρκυρα! | artagoal.gr

Σεληνιασμένο» το Ρουφ, 5-1 την Αγία Ελεούσα! – stoplekto.gr

Όργια στο β' από Βάργκας και... Μάκη! - Ποδόσφαιρο - Super League 1 -  A.E.K. | sport-fm.gr: bwinΣΠΟΡ FM 94.6
Όργια στο β' από Βάργκας και... Μάκη! - Ποδόσφαιρο - Super League 1 - A.E.K. | sport-fm.gr: bwinΣΠΟΡ FM 94.6

Ελλάδα - Τσεχία 3-0 (vid) | SDNA

Ευρεία νίκη για τη Μέλισσα κόντρα στο Μενίδι | artagoal.gr

Ασύλληπτο: Σε 360 λεπτά οι αντίπαλοι του Παναθηναϊκού έχουν 2 ευκαιρίες από  στημένα - Super League 1 - Athletic Radio 104,2
Ασύλληπτο: Σε 360 λεπτά οι αντίπαλοι του Παναθηναϊκού έχουν 2 ευκαιρίες από στημένα - Super League 1 - Athletic Radio 104,2

Δικαιούνται να ονειρεύονται! - Super Sport FM | Η κορυφαία παγκύπρια  αθλητική συχνότητα της Κύπρου
Δικαιούνται να ονειρεύονται! - Super Sport FM | Η κορυφαία παγκύπρια αθλητική συχνότητα της Κύπρου

Μια Λυών έτοιμη για τα "αστέρια" (vid) | Sportsking.gr

Μπάγερν, μπαλάρα και πρωτιά! (vid) - Sportsking.gr

ΠΑΟΚ - Μποέμιανς 2-0: Ο Μπίσεσβαρ με γκολ και ασίστ τον οδήγησε στα  playoffs του... Conference League (+video) | Sportstonoto
ΠΑΟΚ - Μποέμιανς 2-0: Ο Μπίσεσβαρ με γκολ και ασίστ τον οδήγησε στα playoffs του... Conference League (+video) | Sportstonoto

Μπαρτσε-λιάκος! – ArenaLarissaGr

ΠΑΣ ΠΑΝΝΕΜΕΑΤΙΚΟΣ: Αυγούστου 2011

Πέντε σερί νίκες εκτός έδρας, 18 γκολ ενεργητικό και το διπλό της στο 2.40

Α.Ο. Κλειδιου - Ομάδα μοντέλο ο Α.Ο. Κλειδίου συνέτριψε την Α.Ε.Μέλισσας (  5 - 1 ) αποδίδοντας εξαιρετικό ποδόσφαιρο , πιστοποιώντας έτσι την μεγάλη  ποιότητα των παικτών του αλλά και το άριστο
Α.Ο. Κλειδιου - Ομάδα μοντέλο ο Α.Ο. Κλειδίου συνέτριψε την Α.Ε.Μέλισσας ( 5 - 1 ) αποδίδοντας εξαιρετικό ποδόσφαιρο , πιστοποιώντας έτσι την μεγάλη ποιότητα των παικτών του αλλά και το άριστο

Γ' Εθνική: Εξάρα το Διαβολίτσι! Πρώτη νίκη η Παναχαϊκή (αποτ.-βαθμ.) -  Messinia Live
Γ' Εθνική: Εξάρα το Διαβολίτσι! Πρώτη νίκη η Παναχαϊκή (αποτ.-βαθμ.) - Messinia Live

Εξαιρετική εμφάνιση και νίκη για τους U21! – Apollon365

Αποδίδοντας εξαιρετικό ποδόσφαιρο στο β΄ ημίχρονο, η Πορτογαλία βρίσκεται  «αγκαλιά» με την ... | Photos
Αποδίδοντας εξαιρετικό ποδόσφαιρο στο β΄ ημίχρονο, η Πορτογαλία βρίσκεται «αγκαλιά» με την ... | Photos